Biz Kimiz

Uzun Süredir Profesyonel Olarak Hizmet Veren Cast Ajansımız, Anlaşmalı Olduğu Projelere Model Ve Oyuncu ihtiyacını Karşılar Ve Hayallerini Gerçekleştirmek İsteyen Herkesin Yanında Olur.

Titiz Çalışmasını, Deneyimle Kurduğu Altyapısı ile Türkiye'nin Her Yerine Ulaştırmıştır. Ülkemizin Her Bölgesinden Kişilere Fırsat Sunabilmek Adına, Deneyimli Yada Deneyimsiz Diye Ayırmadan Bölgesel Ziyaretler Yaparak, Adaylarla Yerinde Görüşür.

Adayların Potansiyelini Ortaya Çıkarmak için, Uygun Projeler Arar Ve Onları Yönlendirir. Yatağınıza Yattığınız Zaman Kurduğunuz Hayali Gerçekleştirebilmeniz için Buradayız.

Dizi Film Oyuncusu

Türkiye Geneli Dizi Film Oyuncularının Kayıtlı Olduğu Alia Cast Ajans Sitemizde Yer Alan Erkek Oyuncular Reklam Oyuncuları Mankenler Erkek Dizi Film Oyuncular, Kadın Oyuncular Reklam Oyuncuları Mankenler Kadın Dizi Film Oyuncular, Özel Tip Oyuncular Özel Tip Reklam Oyuncusu Manken Dizi Film Oyuncusu, Çocuk Oyuncular Reklam Oyuncuları Mankenler Çocuk Dizi Film Oyuncular, Reklam Oyuncusu, Hostes Oyuncu, Model ve Manken Oyuncular Yer Almaktadır. Dizi Film Oyuncusu Sitemizde Yer Alarak Hayranlıkla İzlediğiniz Dizilerde Rol Alma Fırsatını Yakalayın!

İletişim

0(542)334 2762
0(542)434 2762
0(542)634 2762
0(542)734 2762

Korutürk Mahallesi İmbat Sokak No:19/A Balçova/İZMİR

Alia Cast Ajans